Prowadzimy wdrożenie i administrujemy G Suite dla szkół i uczelni.

Do 1 lipca 2020 roku wszyscy klienci G Suite mogą korzystać z zaawansowanych funkcji Hangouts Meet, takich jak większe spotkania (do 250 uczestników), transmisje na żywo i nagrywanie.

G Suite dla szkół i uczelni to zintegrowane narzędzia od Google, dzięki którym zdecydowanie prostsza i wygodniejsza staje się praca w sieci. Te usługi to np. poczta, dokumenty, arkusze, formularze, prezentacje, kalendarze, witryny, nielimitowany dysk, oraz aplikacja Classroom.

Classroom łączy wszystkie wymienione powyżej narzędzia i pozwala całkowicie odmienić sposób współpracy między uczniami, a nauczycielami. Dzięki tej usłudze szkoły mają możliwość wdrożenia elementów edukacji online.
G suite zmienia też sposób myślenia o edukacji – nauczyciele, wykładowcy współdziałają z uczniami w cyfrowym świecie jako sieć społecznościowa. Na bieżąco komentują, dzielą się informacjami, linkami, udostępniają materiały. Jest to świetne narzędzie ułatwiające pracę nauczycielom i uczniom. Uczniowie nie muszą czekać na polecenia i jeszcze przed wejściem do klasy mogą w aplikacji zobaczyć instrukcje i zadania, które będzie trzeba wykonać.
Rozwiązania online w służbie szkół i uniwersytetów pozwalają na szerszy dostęp do edukacji, a w sytuacjach skrajnych na prowadzenie niezaburzonego toku nauczania.

G Suite dla Szkół i Uczelni są usługami całkowicie bezpłatnymi.

Jedynym kryterium jest spełnienie odpowiednich kryteriów, które są opisane tutaj.